Sportovně relaxační víkend - Křižanov 2021

Tak, jako každý rok i letos jsme se vypravili na sportovní víkend. Již podruhé jsme našli útočiště v RS Drak v Křižanově. I přes počáteční problémy s posunem termínu a covid situací jsme se všichni sešli v pátek 10. září na pevné půdě základny. Program byl trošku pozměněn, protože nám na poslední chvilku onemocněla naše lektorka Evička, ale i přes to vše si myslím, že lekce byly rozmanité a každý si našel to své. Tedy doufám :)

V pátek za námi přijela lektorka zumby a jógy Gabča. Lekce zumby byla tak energická, že si ještě teď tleskám. Jóga byla krásná, uvolněná, ale myslím, že dala zabrat nejednomu z Vás. Funkční trénink byl dynamický a viděla jsem nejen zpocená trička, ale i ponožky :). Páteční večer proběhl u táboráku a nechyběla kytara a zpěv nejen o sportu :).

Sobotní ráno odstartovala tabata, kde jsme měli za úkol se pořádně zahřát. A to se podařilo. Dále následovaly tance Latino s Luckou, která za námi na otočku také přijela. Zavěšení na TRX proběhlo na jedničku a na břišním pekáči a jumpingu jsme se i protáhli. Všichni poctivě střídali bloky a sbírali razítka (vlastně podpisy :)).Po obědě a poledním klídečku přijela lektorka Míša, která se v první části ujala dřevěných dřívek - Fitdrumů a za akordů chytlavých písniček jela jednu sestavu za druhou. Poté následoval blok skákacích botiček Kango a jumpingu s Evíkem, která rozjela pořádný dupačky!  Říkám si, kde ty ženský a náš Marťas brali energii? Protože po malé pauzičce se pokračovalo dál v rytmu Fitnessdance s Jančou! Boží ženou, která mně připomíná Josephinu Bakerovou, tanečnici černošsko – indiánského a latino - hispánského původu!TRX zavěšení proběhlo i podruhé a tentokrát někteří zvládli mít na lekci i džin :) Neskutečná výdrž a elán! Na závěr jsme se všichni protáhli na pilatesu s Evičkou a opět se přesunuli k táboráčku, kde proběhlo zhodnocení a rozdání dárečků za výkon :). Myslím, že všem se líbil nejen ten dáreček, ale i celý víkend :).

Tento víkend bych zhodnotila jedním velkým DĚKUJI! Moc jsem si to užila a už jdu plánovat wellness! :) Vaše Luci


Sportovní víkend Křižanov 2021