Sportovně relaxační víkend - Křižanov 2020

I letos přes veškerou nepřízeň covidu Sport centrum Zastávka uspořádalo druhý víkend v září sportovně relaxační pobyt v Křižanově. Tato pobytová sportovní akce se konala již po třetí a získává si své příznivce nejen z řad sportovců. Během těchto tří dnů, byl pro všechny účastníky připravený bohatý program. V pátek jsme zahájili náš pobyt společně funkčním tréninkem s Radkem. Různorodá stanoviště dala zabrat opravdu všem. Následoval břišní pekáč s Evkou a jumping s Míšou. Páteční blok jsme končili za tmy s tepovkou až k nebesům a spálenými kaloriemi. Večer jsme se sešli u táboráku, kde se povídalo, tančilo, zpívalo a veselilo. 

Sobotní ráno jsme odstartovali tanečním blokem Fitnes dance, který nám přijela odlektorovat Janča (opravdu zaspala poprvé :)), po tomto příjemně relaxačním bloku, kde se rozvlnilo spoustu boků a tenisek, následovalo Total body s Kristou. Ti co byli na tomto bloku ví, co Krista dokáže a jak vás přesvědčit, že i když nemůžete, tak ještě přidáte :) Bylo to opravdu strhující a hodina odrovnala nejednoho sportovce. Za mě 'massacre burn'. Ale pocit po ... k nezaplacení. Před obědovou pauzou jsme stihli ještě relaxační jógu s Katkou a závěsné systémy TRX s Lucií. Odpolední blok byl také nadupaný a to doslova :) Přijela za námi Míša s Adamem. Kdo měl ještě síly šel na blok Kango jumps a HITTu, poté následoval tanečně posilovací blok Fitness drum a na závěr si vyzkoušel Bosu. Hlavně 'nerovnovážní' lidé měli problém se na bosu udržet :). Smích a pot  nás doprovázel na každém kroku. Ti, co chtěli vyhrát soutěž, se zůčastnili i dalšího nářezu na jumpingu a večerního relaxačního pilatesu s překvapením. Místo overbalu se cvičilo se skleničkou vína :) Každá náročná pozice byla po zásluze odměněna možností se napít :) Následoval táborák, opékání špekáčků a zpěv u kytary.

Nedělní ráno bylo potřeba se pořádně protáhnout a nastartovat se na poslední blok v podobě tabaty a jumpingu.  Těm co už se tělo nenastartovalo vyrazili na relaxační procházku na hříbky. 

A přišlo balení, loučení.....

Díky všem lektorů a účastníkům za skvěle prožitý víkend.

 

Lucie

 
 

Sportovní víkend - Křižanov 2020